čtvrtek 21. ledna 2010

Vedení asociace


Celou dobrovolnickou práci na aktivitách asociace vedli rukou společnou oba zakladatelé, Bc. Antonín Baudyš ve funkci předsedy a Ing. Eva Prokešová ve funkci místopředsedkyně od roku 2006 do roku 2015. Od roku 2016 se Eva vydala více směrem k vnitřnímu životu a meditování. Dalším místopředsedou se stal náš dlouhodobý kolega a přítel, JUDr. Jiří Kubík, MBA, vedoucí Plzeňské astrologické skupiny. Jelikož asociace nevyvíjí jiné aktivity, než jsou středeční setkání, výběr lektorů a témat a zajišťování videozáznamů, nemáme žádné jiné organizační nebo personální větve. Účastníci setkání jsou s námi do té míry v kontaktu, že reagujeme na jejich přání stran dalšího směřování, obsahu přednášek apod. Asociace nemá výdělečný charakter, vybrané vstupné  a zisk z nahrávek pomáhá hradit náklady spojené s hrazením nájmu, placením lektorů a natáčení a střih videa.

Malé bio lidí z vedení

Bc. Antonín Baudyš (* 01.12.1972, 02.58 SEČ, Praha) studoval teologii, filosofii a religionistiku ve Fribourgu, Mnichově a Praze. Poradenské astrologii se věnuje od roku 1996, od roku 1998 astrologii vyučoval do roku 2012. Vytvořil rozsáhlý videokurz astrologie, který navazuje na vědomosti získané od svého otce, ing. Baudyše a od autorské dvojice Sakoian & Acker. O tradiční astrologie se posunul k astrologii psychologické. Jeho zájem patří vnitřnímu životu a zdravému životnímu stylu. Renomé si získal jako bloger týdeníku Respekt. Mluví anglicky, německy, španělsky a rusky. Se ženou a dětmi se odstěhoval do Šumperku v Olomouckém kraji.

JUDr. Jiří Kubík, MBA (*27.08.1977, 01.24 SEČ, Plzeň) se zabývá astrologií od roku 1999. Vystudoval občanské právo a v posledních deseti letech pracuje jako právním na magistrátu města Plzně. Je organizátorem astrologického života v Plzni. Jeho pohled na astrologii významně ovlivnil ing. Antonín Baudyš. Uvnitř astrologie se dobře orientuje v mundánní astrologii a v tradičních autorech (Jan Kefer, Mirko Boleslavský, Claudius Ptolemaios). K jeho zájmům patří badminton a vytrvalostní běh.

Mgr. Eva Prokešová (* Kozoroh, 1971) absolventka Fakulty mezinárodních vztahů na VŠE. Poté šest let praxe v reklamě a marketingu mezinárodních společností. Během šestileté mateřské dovolené intenzivní studium astrologie u otce a syna Baudyšových a u pana Rudolfa Starého. Astrologická praxe od roku 2005. Od roku 2009 studium na Faculty of Astrological Studies, London (Hand, Campion, Brady, Costello). Jazykové vybavení: angličtina, francouzština, němčina.

1 komentář:

  1. Preji krasny den, budou se konat po delsi prestavce astrovecery ? Dekuji za opdoved a zdravim.
    Milan Vichta
    E-mail: MilanVichta@seznam.cz

    OdpovědětVymazat