čtvrtek 21. ledna 2010

Asociace je na světě. A je tu pro Vás.


Pro všechny přátele astrologie máme tuto zprávu: dnes ve čtvrtek 21. ledna 2010, ve 22.00 SEČ (mezi Prahou a Českou Lípou) jsme založili Českou astrologickou asociaci. Měli jsme v úmyslu začít později, ale rychlost spontánního vývoje asociace se podobala lavině. A nakonec jsme dnes usoudili, že čekat a odkládat více není to ono. A spuštění asociace budiž proto oznámeno ještě téhož dne.

Motiv založení je prostý. Je nás mnoho, kdo se astrologií zabýváme deset let a více, a doposud jsme v rámci organizovaného astrologického prostředí nenašli svůj společenský domov. Také proto jsme vymysleli instituci, která je svojí povahou velice volná, členství je bezplatné a přitom nabízí zajímavé přidané hodnoty.

1/ Setkání
Co nás a Vás tedy čeká? Za prvé ... setkávat se. Jednou měsíčně Vás přivítáme k přednáškovému a diskusnímu večeru. V prostorách bývalého kina Perštýn, na rohu ulic Martinská a Na Perštýně. Prosklený roh, skleněné dveře, za kterými se po schodech schází dolů do sálu. Vstupní činí sto korun. Vaše vstupné nám pomůže v uhrazení nájmu místnosti. Z přednášek asociace pořizujeme profesionálně dělané videozáznamy. Cokoliv Vám z naší nabídky uniklo, můžete získat dodatečně. Cena nahrávek je stejná jako jako vstupné, pouze navýšená o poštovné a balné (takže 100 + 50 Kč).

2/ Vzdělání
Za druhé, jako členové České astrologické asociace získáte vzdělávací mp3 přednášky od předsedy asociace, předního astrologického pedagoga. Budete si je moci buď stáhnout z komunitní služby dropbox.com (pošleme Vám na vyžádání pozvánku) anebo je dostanete jako bonus k objednaným DVD s přednáškami asociace. Audiokurz obsahuje 25 hodin přednášek na téma: úvod, 2 polarity, 4 živly, 3 kvality, 12 znamení, 12 planet, 12 domů. 


Takže, těšíme se na Vás, máte-li zájem o členství, napište nám do rámečku pod tímto článkem vzkaz, přepíšeme jej a vzkaz smažeme. Komu z Vás více vyhovují maily, napište nám na naši mailovou adresu: astrologicka.asociace@gmail.com

Bc. Antonín Baudyš a Ing. Eva Prokešová
předseda                  místopředsedkyně
www.astrolab.cz      http://www.astro-coaching.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat