čtvrtek 21. ledna 2010

Vzdělání pro Vás. Aby se astrologie šířila!

Aby se astrologie šířila a mohla rozšířit naše vědomí o dosud uzamčenou dimenzi, rozhodli jsme se poskytnout Vám nabídku studia astrologie od úplného začátku zdarma. Ke studiu potřebujete pouze počítač připojený k internetu. Což už asi máte, pokud si čtete tyto řádky :-) A tak ještě repráčky nebo sluchátka. A jedeme!

Máme pro Vás připraveno samostudium astrologie, od úplných začátků. Základní sadu 27 hodin přednášek pro Vás máme hotovou. Posíláme je přes Skype (funkce odeslání souboru) zcela zdarma. Tento základ vám dobře poslouží pro základní orientaci či jako základ pro další studium.

Důvod, proč dáváme základy astrologického vzdělání ven z ruky tak je ten, že věříme v sílu a budoucnost astrologie. Má-li se astrologie šířit, nesmí tomu stát v cestě překážky.

Napsat si o přednášky můžete na náš mail astrologicka.asociace@gmail.com anebo oslovit předsedu asociace přes skype, skype jméno: baudys.

Na naše vizionářské přesvědčení se můžete naladit prostřednictvím kousku hudby od souboru Helium Vola :-) Klikněte na obrázek ...


Žádné komentáře:

Okomentovat