středa 15. září 2010

6. října: večerní seminář Human Design v podání Jakuba Střítezského

Jakub Střítezský se uvolil a na další schůzce Astrologické asociace nám 6. října představí Human design. Nepůjde však pouze o klasickou přednášku, ale o malý seminář, během kterého si budeme každý moci vyhodnotit náš osobní design. Vytiskneme si jej nejdříve z této internetové adresy 

http://www.jovianarchive.com/Pages/GetYourChart.aspx


Jedná se o novou techniku osobního rozboru, která vychází z data, místa a času narození. Není to však klasická astrologie s horoskopem etc. Je to momentálně nejbližší obor k naší astrologii. Human design je obor, který rychle a dynamicky roste, získává si své přívržence po celé planetě. Tak jako Radixová medicína kombinuje astrologii s kabalou, homeopatií a aura-somou, tak se zdá, že Human design kombinuje astrologii s kabalou, i-ťingem a naukou o čakrách.


Vím, že se tímto seminářem astrologii poněkud vzdálíme, ale sám jsem už asi dva roky řadou lidí opakovaně tázán, co si myslím o Human designu. Bylo mi jakožto všeználkovi zatěžko odpovídat po pravdě, že si o Human designu nemyslím vůbec nic, protože o něm vůbec nic nevím. Proto jsem za Jakubem Střítezským, hlavním patronem HD v Česku zašel. Vzájemně jsme si poskytnuli výklad s pomocí našich technik, zjistili, že spolupráce a doplňování se je pro nás možné a výsledkem našeho srdečného setkání je mimo jiné i tento seminář.


Seminář je cenově velice výhodný (vstupenka na přednášku asociace 100 Kč), rezervace a objednávky nejsou nutné. Opět bude akce nahrávána na video a bude Vám o měsíc později k dispozici. Kdo by si přál Human design studovat, nabídne se k tomu následně (9. a 10. října) výborná příležitost, více viz zde.


Jste srdečně zvání k dispozici budou již videonahrávky z podařených přednášek Baudyho a Karla Rašína o Černé Luně.

Žádné komentáře:

Okomentovat