středa 27. října 2010

3. listopadu v Praze: Deformace rodinného života v horoskopuAstrologická asociace pokračuje ve volbě žhavých témat, mířících přímo do srdce problémů. Naše přednášky překračují dosavadní hranice astrologického myšlení. I díky vašemu zájmu a přízni držíme prapor nejprogresivnější astrologické komunity. Děkujeme vám. Buďte s námi, buďte u toho. 

PRO KOHO:
Zejména pokud jste přátelé astrologie, zveme vás srdečně na seminář určený ponejvíce lidem, které zajímá téma rodinných vztahů. Luna a čtvrtý dům v našem horoskopu toho o nás totiž vypovídají více, než kolik si jsme ochotní připustit. Vztah k tatínkovi a mamince bývá chtě nechtě předobrazem všech ostatních vztahů. A proto stojí za pozornost, sledovat rodičovský obraz v našem horoskopu. Součet drobných osobních nedostatků zpravidla vytváří určitý druh vychýlení rodiny z optimálního středu, až vzniká určitá deformace rodinného života. Imunní vůči deformacím není žádná rodina.

CO PŘEDNÁŠÍME:
Zazní nový přístup, jak číst Lunu, s ohledem na její dosud nepopsané projevy. Deformace rodinného života a jiné problémové mechanismy v rodině mají mnoho podob, zpravidla se však dají zařadit pod některé z následujících typů:

a) mechanismus neposkytování, kdy je některému z rodinných příslušníků upírána pozornost a později často i jiná práva.

b) Mechanismus rozptýlené pozornosti, kdy v rodině vládne chaos kvůli neodstatečné vzájemné pozornosti a nedostatečným citovým poutům.

c) Mechanismus přílišné kontroly, kdy se rodinným příslušníkům v domácím prostředí špatně dýchá kvůli atmosféře kritiky, povinností a vysokých nároků.

Tyto mechanismy mívají v horoskopu svůj obraz a s ním je možno při konzultacích pracovat. V Opavě budeme pracovat s horoskopy účastníků. V Praze a v Pardubicích budeme pracovat pouze s vybranými vzorovými horoskopy.

KDO PŘEDNÁŠÍ:
Lektorem je předseda Astrologické asociace, Antonín Baudyš (* 1972). V Praze na toto téma přednese další příspěvek místopředsedkyně asociace, Eva Prokešová (* 1971).

KDY A KDE:
  • Večerní seminář na toto citlivé téma proběhne zároveň v Čechách, na Moravě, i symbolicky na půli cesty.
  • 3. listopadu 2010, 18-21 hodin v Praze, v malém sále Kina Perštýn, Ulice Na Perštýně 6. Jako pravidelná akce Astrologické asociace, pouze na jiné adrese než doposud. Takže pro jistotu ještě jednou: POZOR ZMĚNA ADRESY! Důvodem je, že náš dosavadní sál v ČVUT pro nás byl cenově nákladný. Budeme nyní však blíže metru i blíže centru metropole. (500 metrů od metra Národní, trasa B)
  • Na Moravě to bude v Opavě, v úterý 9. listopadu 2010, v restauraci U Gavendů, od 17 do 21 hodin. Zájemci se mohou hlásit u paní Káji Gřeškové na telefonu 731.653.467.
  • V Pardubicích seminář proběhne v sobotu 13. listopadu 2010, v Kulturním domě Dubina, Hronovická 406, od 14 hodin.Žádné komentáře:

Okomentovat