úterý 23. listopadu 2010

8. prosince: Astrologické ohlédnutí a vyhlídka - 2010 a 2011

Vážení a milí, přijďte se s námi podívat na to, co nám končící rok přinesl, jak se naplnily konstelace uplynulého roku. Dovolí nám to si lépe uvědomit, jak jsme obstáli, co jsme zvládli, čemu jsme čelili. Eva Prokešová celý rok pilně sledovala korelace mezi zprávami a konstelacemi.

Za druhé, pojďme si spolu také ozřejmit, o čem bude příští rok. Hlavní změny, hlavní konstelace, očekávaný vývoj. Tonda Baudyš sleduje pečlivě zase společenské a ekonomické trendy a bude nám v tomto směru mít do říci. Suma sumárum velice astrologický večer, ve kterém se můžete zapojit svými dojmy, zkušenostmi a  poznámkami.

První prosincovou středu má Tonda narozeniny, proto se termín schůzky přeložil z 1. na 8. prosince. Děkujeme za pochopení. Od 18 do 21 hodin, opět v bývalém Kině Perštýn, na rohu Martinské ulice a ulice Na Perštýně. Prosklený vchod, za kterým následují schody dolů.

V lednu se sejdeme také až 12. ledna, a nikoliv pátého, zdá se nám, že je to příliš brzo po Novém roce. Lektorem bude Karel Rašín, který minule zazářil se svojí přednáškou o Černé Luně. Tentokráte má připravenou novatorskou přednášku o obtížné spolupráci Luny a Venuše a o důsledcích, jaké přinášejí aspekty mezi Lunou a Venuší v horoskopech mužů i žen. Vstupné je 100 Kč.

Žádné komentáře:

Okomentovat