středa 16. března 2011

Ruská medicínská astrologie & zkušenosti terapeuta s Černou Lunou

Vážení a milí, čeká nás 6. dubna od 18 do 20.45 hodin nové téma, Helena Alešová (*1953) si pro nás připravuje report o svých znalostech ruské lékařské astrologie. Pro většinu z nás je to téma poněkud tajemné, dobrá, o důvod víc, proč se s ním seznámit. Na Helenu jsem se chtěl původně obrátit kvůli Chironu, protože Chiron je dlouhodobě její parketa. Nakonec se nám vynořilo téma toto, s tím, že k Chironu bude v přednášce přihlížet. 
Jiří Hrubec (* 1966)  je terapeut, který prošel cestou od regresí přes EFT ke koučingu. Jeho přístup k horoskopům je dosti svérázný v tom, že jak sám říká, nepovažuje se za astrologa. Nicméně jeho pozorování Černé Luny v horoskopech klientů je pro nás astrology dost podnětné. A dokud nejsou konvenční výklady Černé Luny ve znameních a domech bezpečně fixovány, hledejme, naslouchejme. 
Oba lektoři jsou vtipně původním vzděláním technici, Helena je technička slaboproudu, Jiří je vystudovaný technik bezdrátových spojů. Těšíme se na Vás. Kdo si přeje přinést některé video, ozvěte se mi prosím s předstihem  na mail. Díky. 

Navíc k objednaným DVD nově přidáváme zdarma náš audiokurz základů astrologie, který obsahuje 25 hodin na téma: úvod, 2 polarity, 4 živly, 3 kvality, 12 znamení, 12 planet, 12 domů. Autorem kurzu je předseda asociace, Antonín Baudyš.
10/ Typologie partnerského života a Rozštěpení ženského principu (Baudyš a Rašín)
9/ Mundánní astrologie České republiky: Ohlédnutí 2010 a prognoza 2011 (Prokešová a Baudyš)
8/ Poruchy rodinného života  (Prokešová a Baudyš)
7/ Human Design  (Jakub Střítezský)
6/ Černá Luna (Rašín a Baudyš)
5/ Jan Frank a Radixová medicína (Jan Frank)
4/ Mayský kalendář a rok 2012 (Baudyš)
3/ Když děti přicházejí na svět (Baudyšová Jirků, Prokešová, Baudyš, Homola)
2/ Naše zkušenosti s Plutem (ing. Baudyš, Tušják, Baudyš)
1/ Uran do Berana, Pluto do Kozoroha (Prokešová, ing. Baudyš)


2 komentáře:

  1. Jako vždy se těším že se posunu o píď kamsi a proto v dnešním krásně uplakaném počasí posílám všem astráům Příjemnej Den - voda -

    OdpovědětVymazat
  2. Chiron mě zcela pohltil Lilith zas nadchla svojí nevypočitatelností. U mě zřejmě chrápe ve 12ctém domě .

    OdpovědětVymazat