středa 24. srpna 2011

Asociace 7. září: Obraz našeho obydlí v horoskopu

Vážení a milí, po prázdninách Vás s Evou Prokešovou k naší společné přednášce. Při příležitosti nové adresy jsme zvolili dosti elementární téma:


"Jak vypadá v našem horoskopu místo, ve kterém máme sklon bydlet?"Město, venkov, předměstí? 
Praha, menší město? 
Dům nebo byt? 
Konec ulice nebo začátek? 
Rohový dům? Výhled? 
Vyšší patro nebo přízemí? 
Jaký bude byt uvnitř? 

 • To všechno jsou parametry, které bývají v horoskopu patrné a čitelné. Jsou to okolnosti, které nemají náš život svázat, ale ukázat nám, že některá místa s námi prostě korespondují. 
 • Bydlení je jedním z centrálních témat našeho života, je pro nás velmi důležité, zda se cítíme na zvoleném místě dobře a zda nám místo našeho pobytu sílu dává či naopak bere. 
 • Doložíme to na příkladu našich vlastních horoskopů, protože oba máme okolnosti obydlí dosti charakteristické, jak v horoskopu, tak v reálném životě. Do přednášky se chtě zaplétá téma rodiny a její podoby. Do přednášky se chtě nechtě zapojují i principy známé z čínské zemské astrologie, tzv. feng-shui. 
 • Pokud chcete, abychom předvedli i Váš domov na příkladu Vašeho horoskopu, pošlete nám předem Vaše data a můžete poslat i fotografii domu, kde žijete, popřípadě, kde jste žili nejdéle. 

Upozorňujeme při té příležitosti na změnu adresy setkání:
Na Poříčí 12, Praha 1, páté patro, konec chodby, velká učebna
V blízkosti Náměstí Republiky, stejnojmenná tram. zastávka.
Prostory jsou větší, z podzemí se přesunujeme do vzduchu.
Máme k dispozici navíc i vlastní kuchyňku.


Vstupné 100 Kč. 
Středa 7. září 18-20.45 hodin
Kdo si přejete přinést poslední nahrávky (á 100,-), napište si.
(Červen: Stálice, květen: Kompozity, duben: Černá Luna a Chiron podruhé.)5 komentářů:

 1. zrovna tohle téma by mě velice zajímalo,protože celý život mám pocit že nebydlím tam,kde chci. už jsem pár míst vystřídala ale stále to není ono.....jen mě mrzí že v tento den se do Prahy nedostanu :(zrovna tohle téma by mě velice zajímalo,protože celý život mám pocit že nebydlím tam,kde chci. už jsem pár míst vystřídala ale stále to není ono.....jen mě mrzí že v tento den se do Prahy nedostanu :(

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj indigo, děkujeme za podporu. Kdo by to byl řekl, že Vás to hned od prvního dne takhle chytne. Ozvala se i Gítá a dala svá data, s tím, že bydlí v 7 patrovém paneláku a vítá Poříčí, poněvadž Perštýn pro ní byl drobet ponurý.

  OdpovědětVymazat
 3. Velice zajímevé téma,hlavně pro lidi co se rozhodují kupovat bydlení v horším případě na hypotéku. Myslím (ze svých zkušeností),že nejen výše uvedené typy obydlí a míst,ale i míst jako takových v ČR co se podnebí a teplot týká ovlivňují naše pocity a to jak nám je kde dobře nebo naopak. Hlavně asi radikální změny jako je Morava - Krkonoše dělat dobrotu také nebudou:o).Bohužel na přednášku se nedostanu,snad se dají informace získat i jinde nebo jinak.(záznam či konkrétní rozbor?). Zdravím Veronika

  OdpovědětVymazat
 4. při výběru samozřejmě rozhoduje spousta parametrů.... ale pro mne ten nejdůležitější je s kým tam budu bydlet.Příjemný domov do kterého se rád vracím se dá vytvořit na spoustě míst i když okolí není 100%

  Petr

  OdpovědětVymazat
 5. Veroniko ahoj, bude záznam. Petře, máš to nastavené pěkně, skoro to vypadá, že máš Lunu nebo hrot IV. ve Váhách, popř. vládce IV. v sedmičce. Zdravím Vás oba srdečně
  Tonda

  OdpovědětVymazat