středa 28. prosince 2011

11. ledna 2012 v asociaci: Prognoza pro nás, republiku a světMilí přátelé, zveme Vás ke společnému astrologickému vstupu do nového roku. Pozor, výjimečně druhá středa v měsíci, 4. ledna se nám zdálo být moc brzo po novém roce. 

Astrologie umí popsat procesy na Zemi, prostřednictvím jejich obrazu na nebi. Eva Prokešová ukáže, jakým vlivům bude vystavena republika, pravděpodobně se zapojíme do diskuse, nakolik Eva při prognozách prostor pro názorovou výměnu dává. 

Tonda Baudyš ukáže, co konstelace příštího roku obsahují, jak jim lze rozumět, co neobsahují. Vše budeme zároveň promítat jako datovou projekci, opět bude k dispozici poweroint se všemi texty a kolečky. Zásadní pro nás budou polohy pomalých planet a vzájemné aspekty pomalých planet. 

Kdy: Středa 11. ledna 2012, 18-20.45 hodin
Kde: Praha 1, Na Poříčí 12, první patro, tzv, mezanin
Poznámka: Prosím, dostavte se včas, děkujeme.
Vstupné: 100 Kč

DVD: Kdo si přejete přinést DVD s nahrávkami z minulých setkání za sníženou cenu (100 Kč oproti 150 Kč), prosím, napište mi prosím s předstihem a ne až v den konání akce. Děkuji. :-) Poslední setkání obsahovala: Kompozitní horoskopy, 
Stálice Algol a Sirius, Obydlí a příbuzní v horoskopu, Den a noc v horoskopu, Pátou dimenzi, Nové planety Sednu a Eris. Nahrávky lze zaslat i poštou, od 3 kusů výše za cenu120 Kč za kus. 

Seznam videí naleznete zde: http://www.astrologicka.cz/2010/09/videozaznamy-pro-vas.html

A pro Ty z Vás, kdo plánujete i dále: v únoru 2012 se sejdeme hned 1. února, zazní průkopnické téma. Alena Kulhavá, astroložka a diplomovaná bioložka nás seznámí s propojením astrologie, alchymie a homeopatie.  Opět Na Poříčí 12, 18-20.45 hodin. 


Žádné komentáře:

Okomentovat