úterý 24. ledna 2012

Asociace, Praha, 1. února 2012: Propojení alchymie, astrologie a homeopatie


Přestože je alchymie zahalena tajemstvím, její kořeny jsou alespoň v nějaké míře propojené s kořeny astrologie. Stojí za to se na ty kořeny podívat a stojí za to se podívat na praktické využití alespoň malého zlomku alchymie a to zejména v propojení s astrologií a homeopatií. Homeopatie je zdánlivě novodobá metoda (18. století), ale její kořeny lze dopátrat hlouběji v historii. Souvislosti homeopatie s alchymií i astrologií budeme v rámci přednášky sledovat jak teoreticky, tak hlavně prakticky. V procesu růstu duše člověka a také v souvislosti s našim chápáním přírodních věd, biologie a chemie.

Přednášku pro nás s velkou péčí připravila naše členka, Alena Kulhavá, astroložka s přírodovědeckým vzděláním (biologie, chemie UK Praha), oddaná jinak dále alikvótní hudbě v souboru Spektrum.

Po přednášce dr. Jana Franka (červen 2010) je to již druhý počin, kdy prezentujeme souvislost astrologie a homeopatie.

Srdečně Vás zveme
Tonda Baudyš a Eva Prokešová

Kdy: Středa 01. února 2012, 18-20.45 hodin
Kde: Praha 1, Na Poříčí 12, první patro, tzv, mezanin
Poznámka: Prosím, dostavte se včas, děkujeme.
Vstupné: 100 Kč

DVD: Kdo si přejete přinést DVD s nahrávkami z minulých setkání za sníženou cenu (100 Kč oproti 150 Kč), prosím, napište mi prosím s předstihem a ne až v den konání akce. Děkuji. :-) Poslední setkání obsahovala: Kompozitní horoskopy, 
Stálice Algol a Sirius, Obydlí a příbuzní v horoskopu, Den a noc v horoskopu, Pátou dimenzi, Nové planety Sednu a Eris, Prognozu na rok 2012 (Česko, svět, my). Nahrávky lze zaslat i poštou, od 3 kusů výše za cenu 120 Kč za kus. 
Žádné komentáře:

Okomentovat