pátek 17. února 2012

7. března v asociaci: Poloviční vzdálenosti (Pavla Baudyšová Jirků)

Hlavním astrologickým objevem 20. století byla technika polovičních vzdáleností, vytvořená německými astrology v meziválečné době. Reinhold Ebertin je dnes vnímán jako hlavní autor techniky, která je použitelná jak při výkladu horoskopu, tak při partnerských srovnáních a při prognostice. 


Pavla Baudyšová Jirků na toto téma představí své zkušenosti, stejně jako zkušenosti, které po sobě zanechal její učitel ing. Antonín Baudyš. Tato přednáška v Čechách ještě nezazněla tak, aby byla opřena o reálné zkušenosti, proto přijďte, podruhé se opakovat nebude. 

O čem jsou poloviční vzdálenosti? Přesně na půli cesty mezi dvěma planetami se ocitne planeta třetí. A všechny tři začnou spolupracovat jako kdyby, byly ve vzájemném provázání, ve vzájemném aspektu. Až na to, že tato třetí planeta může být tranzitní planeta na nebi anebo planeta Vašeho partnera. Dost dobré, ne? Dost dobré a málo prozkoumané.


Srdečně Vás zveme
Tonda Baudyš a Eva Prokešová

Kdy: Středa 07. března 2012, 18-20.45 hodin
Kde: Praha 1, Na Poříčí 12, první patro, tzv, mezanin
Poznámka: Prosím, dostavte se včas, děkujeme.
Vstupné: 100 Kč

DVD: 
Kdo si přejete přinést DVD s nahrávkami z minulých setkání za sníženou cenu (100 Kč oproti 150 Kč), prosím, napište mi prosím s předstihem a ne až v den konání akce. Děkuji. :-) Poslední setkání obsahovala: 21/ Alchymie, homeopatie a astrologie. 20/ Prognoza na rok 2012, 19/ Nové planety Sednu a Eris, 18/ Den a noc v horoskopu, 17 Směrem k páté dimenzi. Nahrávky lze zaslat i poštou, od 3 kusů výše za cenu 120 Kč za kus. 


Žádné komentáře:

Okomentovat