středa 14. března 2012

4. dubna v asociaci: Homosexualita a astrologie


Veřejnému zpracování tématu homosexuality a bisexuality v horoskopu jsem se vyhýbal tak dlouho, až to jednou přijít muselo. První dubnovou středu si na toto téma tedy popovídáme.

S teoretickým backgroundem (zpráva Alfreda C. Kinseyho z roku 1948 a 1953), s komentářem všech znamení a planet, s příklady, s diskusí. 

Celková kompozice horoskopu nás bude zajímat nejvíce. Účinek planet v pátém domě, účinek znamení na hrotu pátého domu. Vztah Marse a Venuše. 

Přednáška není primárně míněna jako nástroj na rozpoznání "úchylných jedinců", ale jako proniknutí do skutečné šířky tématu. Neboť tzv. 4% homosexuální populace se podle autora tohoto čísla, Kinseyho, týkají pouze těch homosexuálních osob, které nikdy nevyzkoušely heterosexuální sex, ani záměrně ani nedopatřením. Stejně jako za heterosexuální populaci jsou považovány pouhá 4% z opačné strany Kinseyho stupnice. Jinými slovy, přednáška přinese veselá zjištění.


Srdečně Vás zveme
Tonda Baudyš a Eva Prokešová

Kdy: Středa 04. dubna 2012, 18-20.45 hodin
Kde: Praha 1, Na Poříčí 12, první patro, tzv, mezanin
Poznámka: Prosím, dostavte se včas, děkujeme.
Vstupné: 100 Kč

DVD: 
Kdo si přejete přinést DVD s nahrávkami z minulých setkání za sníženou cenu (100 Kč oproti 150 Kč), prosím, napište mi prosím s předstihem a ne až v den konání akce. Děkuji. :-) Poslední setkání obsahovala: 22/ Poloviční vzdálenosti, 21/ Alchymie, homeopatie a astrologie. 20/ Prognoza na rok 2012, 19/ Nové planety Sednu a Eris, 18/ Den a noc v horoskopu, 17 Směrem k páté dimenzi. Nahrávky lze zaslat i poštou, od 3 kusů výše za cenu 120 Kč za kus. 

Žádné komentáře:

Okomentovat