úterý 17. dubna 2012

Asociace 2. května: Primární direkce - praktický návod


Primární direkce jsou elitním astrologickým nástrojem - umožní rychlou rektifikaci horoskopu a poté předpovídání těch nejdůležitějších životních událostí. Rychle se s nimi dostaneme k podstatnému dění v horoskopu. Pro mne osobně jsou spolu s tranzity základním prognostickým nástrojem.

Teorii zmíním okrajově, jen abychom se orientovali v tom, ze kterých pohybů na nebi vycházejí. Zato si pečlivě vyložíme všechna pravidla pro práci s primárními direkcemi hlavních os a na místě se vše naučíme nastavit v Solar Fire. Pravidla doprovodím několika konkrétními příklady rektifikace a prognózování.


Ráda bych, abyste po přednášce byli schopni si primární direkce sami nastavit v Solar Fire a experimentovat s nimi. K dispozici k tomu nechám veřejně dostupný PowerPoint s pravidly a nastaveními programu.

Srdečně Vás zveme
Eva Prokešová a Tonda BaudyšKdy: Středa 02. května 2012, 18-20.45 hodin
Kde: Praha 1, Na Poříčí 12, první patro, tzv, mezanin
Poznámka: Prosím, dostavte se včas, děkujeme.
Vstupné: 100 Kč

DVD: 
Kdo si přejete přinést DVD s nahrávkami z minulých setkání za sníženou cenu (100 Kč oproti 150 Kč), prosím, napište mi prosím s předstihem a ne až v den konání akce. Děkuji. :-) Poslední setkání obsahovala: 23/ Homosexualita a astrologie, 22/ Poloviční vzdálenosti, 21/ Alchymie, homeopatie a astrologie. 20/ Prognoza na rok 2012, 19/ Nové planety Sednu a Eris, 18/ Den a noc v horoskopu, 17 Směrem k páté dimenzi. Nahrávky lze zaslat i poštou, od 3 kusů výše za cenu 120 Kč za kus. 


Žádné komentáře:

Okomentovat