pondělí 2. července 2012

Video Solar Fire a video Partnerské astrologie

Vážení a milí, 
v červenci proběhl kurz partnerské astrologie, velice se podařil a máme z něj k dispozici videonahrávku na třech dvd, včetně audiozáznamu a powerpointu. Kdo se nemohl kurzu zúčastnit osobně, video kurz je k dispozici na třech DVD za poloviční cenu, než jaké bylo vstupné, tedy za 1499 korun.

Další užitečné video nabízí Eva Prokešová: její videomanuál ovládání astrologického programu Solar Fire. Je k dispozici za 1300 korun. U Evina videokurzu práce se Solar Fire se podívejte na obsah zde: http://www.astro-coaching.cz/solar_fire_podrobne.php


Objednat si jej můžete mailem na adrese eva.prokesova@astro-coaching.cz nebo telefonicky na čísle 608 968 725. Nezapomeňte prosím uvést svoji korespondenční adresu. Koruny (1300 CZK) se Evě posílají na její účet číslo 710248123/0800. DVD Vám přijde obyčejnou poštou, bez nutnosti chodit na pošty.

Obsah Tondova videokurzu partnerské astrologie je následující:

1. práce s výchozími radixy a jejich partnerskou složkou ... jinými slovy, musíme vědět, koho s kým vlastně srovnáváme a jaké partnerské dispozice dva lidé v sobě nesou.

2. Know-how k porovnávání planet. Které planetární spojení působí v rámci soužití jaký efekt. Které planetární dvojice vytvářejí vzájemnou akceptaci, vzájemnou přitažlivost, trvanlivost vztahu, apod. A umět si to celé složit do pravdivého obrazu.

3. Které planetární vazby vytvářejí napětí, které vedou k bolesti a separaci. A jak pochopit a překonat jejich hlubší smysl. Protože v nich lítáme všichni.

4. Kompozitní horoskop, aneb ze dvou horoskopů vytvořit jeden, společný. Moje preferovaná technika, kterou jsem, domnívám se, interpretačně dovedl k dokonalosti.

5. Partnerské horoskopy účastníků (asi 15 ukázek), včetně vztahů rodič - dítě, žena a její kamarádka, žena a její sestra.

Objednat si jej můžete rovněž mailem (baudys@gmail.com) či zavoláním (608.223.223), obdržíte DVD následně běžnou poštou, bez nutnosti chodit na poštu. Koruny (1499 CZK) se posílají na Tondovo číslo účtu 3636750257/0100, jako VS prosím použijte číslo Vašeho mobilního telefonu. 

Krásný zbytek léta a na viděnou v asociaci po prázdninách, začínáme ve středu 5. září od 18 do 20.45 hodin tématem "Ego v horoskopu" (Eva) a "Vývoj nás a našich klientů" (Tonda). Na Poříčí 12, mezanin.

Žádné komentáře:

Okomentovat