pátek 14. září 2012

Říjnová astrostředa: Solární horoskopy (Jiří Kubík)

Vážení a milí,
osvědčený lektor a zkušený astrologický badatel, Jiří Kubík, nám v říjnu ukáže své zkušenosti se solární horoskopy. Do velké míry přitom použije tradiční výkladová pravidla, obsažená v učebnici Dr. Mirko Boleslavského a zkušenosti převzaté od svého učitele, ing. Baudyše.

Pro ty z Vás, kdo se ne zcela orientujete: solární horoskop je technika, kdy se podle Slunka opakujícího přesnou polohu, v jaké stálo při Vašem narození (stupeň a minuta) sestaví každý rok nový horoskop, tzv. solární, či také narozeninový. Tento solární horoskop vypovídá o období během roku, od Vašich aktuálních narozenin do těch následujících. Tento horoskop se posuzuje sám o sobě, ale také se srovnává s Vaším radixem, jak na základě podobnosti, tak na základě synastrie. 


Kdo si pamatujete Jiřího strhující přednášku o denních a nočních horoskopech (lze si objednat na dvd), tušíte, co podobného Vás bude čekat nyní.

Těšíme se na Vás,
jménem asociace, Tonda Baudyš & Eva Prokešová

Kdy a kde: ve středu 3. října od 18 do 20.45 hodin na adrese Na Poříčí 12, první patro zvané mezanin. Zasedací místnost hned nad recepcí.

Vstupné: na přednášku je sto korun, platí se během přestávky. Pořizujeme videozáznam, který bude k dispozici na dalším setkání či jej lze zaslat poštou.

Videozáznamy z posledních astrostřed a Videokurz partnerské astrologie budou na místě k dispozici. Astrostředy po stokoruně, partnerský kurz za patnáct set korun.


25. Ego v horoskopu & Rozumět vývoji klienta (září 2012)
Eva přednášela o osobním vývoji a jeho překážkách, jak se v horoskopu jeví. V souvislosti s planetami Saturnem a Plutem. Tonda přednášel o tom, co klient potřebuje více a méně, jaký přístup k jeho problémům má smysl větší a menší. 
---------------------------------------------------------------------------------
24. Primární direkce - praktický návod (květen 2012)
Eva Prokešová umí téma primární direkcí odprezentovat tak, aby i astrologický začátečník v tuto důležitou techniku získal důvěru a mohl ji začít používat. 
---------------------------------------------------------------------------------
23. Homosexualita a astrologie (duben 2012)
Tonda Baudyš ukazuje téma z větší šířky, než je jeho konvenční pojetí, navazuje na studie Alfreda C. Kinseyho a na řadě ukázkových horoskopů jeho teze potvrzuje. 
---------------------------------------------------------------------------------
22. Poloviční vzdálenosti (březen 2012)
Pavla Baudyšová Jirků prezentuje své zkušenosti s touto astrologickou technikou, která byla během 20. století asi nejdůležitějším astrologickým objevem, čerpá přitom kromě vlastních zkušeností i z poznatků ing. Antonína Baudyše.
---------------------------------------------------------------------------------
Vystudovaná přírodovědkyně Alena Kulhavá ukazuje krásné propojení těchto tří disciplín. Dává nám tak pochopit souvislosti, které by se nám jinak ukazovaly jen pokud bychom rozuměli těmto třem oborům. 

Žádné komentáře:

Okomentovat