středa 14. listopadu 2012

Asociace opět 9. ledna 2013: Sekundární direkce

Vážení a milí, 
v prosinci vychází termín asociace na den, kdy děti dostávají od Mikuláše balíčky za oknem. A to je den, kdy bychom neradi chyběli doma ani my lektoři, nemluvě o Vás, našich hostech. V Ymce nebylo možné přehodit termín na jindy, jelikož je náš sál frekventován jazykovými školami. Proto se příští setkání asociace odehraje až ve středu 9. ledna, v 18 hodin. Není to první sobota v měsíci, ale 2. ledna, hned po Novém roce, nám připadá být předčasné se scházet.

Zatím (v půlce listoapdu) to vypadá, jako kdyby zima letos vůbec neměla přijít, vyvěšuje i pro zdařilé ustání svátků zimního slunovratu Slunko nad olivovníky, ze štětců Vincenta van Gogha.


Naším lednovým lektorem bude netradičně náš dvorní kameraman, ing. Marek Kopčaj, který v civilu pracuje jako režisér pořadů na TV Nova. Nesmírně vzdělaný (vzděláním ekonom a franštinář) a senzitivní mladý muž, který nás seznámí se svoji oblíbenou astrologickou technikou, totiž se sekundárními direkcemi. Jako absolvent školy mého tatínka, ing. Baudyše, jako člověk s výtečným pochopením pro přesnost, nám bude mít co nabídnout.

Sekundární direkce jsou po tranzitech a solárních horoskopech základní prognostická technika, u které se uvažuje pohyb nativních planet rychlostí, kdy jeden den po narození člověka odpovídá, prvnímu roku životě, čtyřicátý den života odpovídá čtyřicátému roku, a tak podobně. 


Za kamerou tentokrát usedne jiný astrolog-filmař, Radek Douša. 
Budete srdečně vítáni, užijte si však do té doby gradující energie závěru tohoto transforamčního roku, ve zdraví se spolu shledáme po Novém roce. 

Tonda Baudyš & Eva ProkešováŽádné komentáře:

Okomentovat