pondělí 21. ledna 2013

Únorová asociace: Lunární uzly

Naši milí, další astrostředa se věnuje tematice Lunárních uzlů, na které se v uplynulých letech zaměřila a v praxi odzkoušela Mgr. Eva Prokešová. Kvapem se blíží (proběhne 6. února 2013, 18-20.45h, Na Poříčí 12, mezanin), pojďme si říci více o jejím pozoruhodném obsahu. 

Lunární Uzly

Lunární uzly jsou výsostně osudovým prvkem horoskopu. Přestože ráda tvrdím, že karma je celý horoskop, se vším dobrým i zlým, Uzly mají v tomto ohledu přeci jen mimořádné postavení. Jsou střelkou kompasu v horoskopu, ukazují směr odkud - kam. Jsou tak trochu mimo zbytek horoskopu a vypovídají o našem osudovém směřování. Ideální pro ty, kdo přesně neví, co v životě chtějí:-) Tradiční astrologie s nimi pracuje jako s ukazatelem důležitých seznámení. Osobně používám víc psychologické pojetí převzaté od Tracy Marksové, doplněné o vlastní zkušenost s aspekty a vládci. Aspekty skvěle doplňují, jak snadno či komplikovaně se vydáme vstříc svému osudu. Vládci přinášejí další doplňkové informace. 
Uzly jsem teď odpřednášela na čtyřech seminářích a odcvičila na přítomných studentech. Téma krásně dozrálo a získala jsem i spoustu praktických zkušeností na základě zpětné vazby od studentů. Přednáška předvede jejich výsledek, měl by stát za to.

Těšíme se na Vás, 
za vedení asociace, 
Antonín Baudyš a Eva Prokešová

Vstupné 100 Kč,  DVD s nahrávkami minulých asociací budou k dispozici.

Žádné komentáře:

Okomentovat