pondělí 18. února 2013

Labyrint síly a ráj slabosti: vztah Slunce a Neptun


Vážení a milí, zveme Vás na březnové setkání asociace, které přinese nadčasové téma: vztah Slunce a Neptunu, vztah síly a slabosti, slávy a ponížení.

Jemná Neptunova energie totiž vytváří v kombinaci se Sluncem dosti nečekané výsledky, kdy Neptun, oslabující Slunce, paradoxně přináší extrémní projevy sebevědomí, sebeprezentace a sahání po téměř neadekvátních úkolech. Libovolný úhel mezi Sluncem a Neptunem se přitom týká 37% populace.

Toto téma zasahuje i české prezidenty: Václava Klause (Slunce 90° Neptun) střídali buď Miloš Zeman (Slunce 0° Neptun) anebo Karel Schwarzenberg (Slunce 90° Neptun). Lektorem bude Tonda Baudyš, který je nositele konjunkce Slunce-Neptun rovněž nositelem.

Slunce ve vztahu s Neptunem přináší určitý druh oslabení, zranění Slunce, které osobnost v průběhu života překonává tím, že svoji slabost proměňuje v sílu. Není pak překvapením, že nositele těchto aspektů, popřípadě akcentovaného 12. domu, vídáme v nečekaných mocenských souvislostech. Ukážeme si také, jak se vazba Slunce a Neptunu uplatňovala u klíčových událostí 20. století.

Pojďme si tedy všechny účinky této vazby ukázat, na příkladech osobností minulých i současných. A když Slunce, tak také Luna, která v aspektech s Neptunem přináší zase docela jiné účinky.

Kdy: 6. března 2013, 18-20.45 hodin
Kde: Ymca, Na Poříčí 12, první patro zvané mezanin
Vstupné: 100 korun

P.S.: Obraz výše, Mystic Nature Markéty Čejkové najdete na fineartamerica.com

Žádné komentáře:

Okomentovat