pondělí 18. března 2013

Dubnová asociace: Antiscie a Přechody znamení

Ve středu 3. dubna asociace opět ukáže, že se nebojí hraničních a výzkumných témat. Štěpán Tušjak (dříve mluvil na téma Chiron a Sedna) ukáže antickou techniku, zvanou ANTISCIE. Je to pouze pro otevřené hlavy: představte si, že planety ve Vašem horoskopu lze otočit podle osy 0° Raka / 0° Kozoroha a vytvořit pro Vás tak druhý, tzv. antisciční horoskop. 

Objeví se mezi námi jako nový přednášející výtvarník a astrolog Marek Hofman, který má připraveny dokonce přednášky dvě. První na téma, PLANETY NA 29°/0°, tedy na přechodech znamení. Co lze na toto téma říci? Pokud se tématem zabýváte již dlouho, tak můžete ze své databáze zajímavých případů vytáhnout mnohé.

Třetí přednáška tohoto večera, pokud ji stihneme, zazní na téma: CO V ASTROLOGII NEFUNGUJE. A že s tím ještě nikdo nepřišel. Stále si ukazujeme příklady, kazuistiky, pravidla, ale stejně tak si potřebujeme říci, co nefunguje, co se neosvědčuje, co platí pouze za určitých podmínek.

Jste srdečně zváni. 

Antonín Baudyš & Eva Prokešová

3. dubna 2013, 18-20.45 hodin, palác Ymca, Mezanin, nad recepcí
Vstupné 100 Kč
Od příští asociace Vás budeme prosit o dvojnásobné vstupné 200 Kč. 

Vyspěli jsme, naši lektoři pro Vás přednášejí na zajímavé úrovni. 
Pouze seniorům a Lence B. zůstane toto dosavadní ve výši 100 kč.

Všechny tři přednášky si od nás můžete objednat na jednou DVD, i s poštovným a balným za 150 korun, na místě za 100 korun. Přednášky z dosavadních asociací si u nás můžete vyzvednout za 100 Kč za kus. Anebo objednat poštovní zásilku, od 3 DVD výše cena klesá na 120 Kč za kus. 

Žádné komentáře:

Okomentovat