neděle 25. srpna 2013

Říjen v asociaci: Národní vzepětí v letech 1918 a 1989

Jste srdečně vítáni na další přednášku z nitra naší asociace. Pojďme naší vlastní zemi porozumět více. Povězme si o tom, jak přesně naše země vznikla. Co přesně vzniku republiky předcházelo, protože to je to podstatné, co vypovídá o tom, jakou zemí je náš stát.

Posloužíme si jedním z nejlepších zdrojů. Ferdinand Peroutka,
Budování státu, první díl. Vyvázání se z rakouského mocnářství byl nesmírně namáhavý a osudový krok. Kterému se nešlo vyhnout. Tento akt je možná precedentem s ohledem na naši současnou přítomnost v Evropské unii. Astrologie nám při pochopení těchto klíčových osob a dějů může pomoci.

Pojďme se vrátit k událostem v roku 1989, s pomocí práce, která se po čtvrt století ukazuje být prorocká, tzv. Analýza 17. listopadu Miroslava Dolejšího. Neprávem opomíjený Dolejší náš může zaujmout také svým příběhem a horoskopem. 


Lektor: Antonín Baudyš
Kdy: ve středu 2. října, od 18 do 20.45 hodin
Kde: Na Poříčí 12, první patro, zvané mezanin
Vstupné: 200 korun, pro seniory 100 Kč

Poznámka: na začátku září ještě nebudete všichni zpátky z prázdnin a nastavení na scházení, děláme proto první setkání až v říjnu. Listopadovou asociaci povede pro změnu Eva Prokešová, opět na téma naší republiky. V prosinci uděláme společnou předpověď na příští rok 2014. 


Žádné komentáře:

Okomentovat