středa 9. října 2013

Asociace 6. listopadu: Výklad horoskopu ČR


Vážení a milí,
blíží se přelom roku a s ním předpovědi toho, co nás čeká. Výchozím bodem jakékoliv předpovědi je vždycky radix, podle zlatého pravidla, že tranzity nemohou ukázat něco, co není v radixu:-)

Výklad horoskopu Česka nám umožní pochopit prostor, ve kterém žijeme, naši národní povahu, širší okolnosti, které jsme dostali do vínku pro svůj osobní vývoj. Vždycky je lepší pochopit, než nadávat:-) Vše, co je, má svůj smysl.

Na to, co slyšíme v médiích a z úst nejvyšších představitelů není radno spoléhat, s pravdou to nemusí mít nic společného. I v mundánní astrologii platí, že horoskop je objektivní pravdou, záchytným bodem ve světě subjektivních pravd. Subjektivní je pouze interpretace horoskopu, proto také každý astrolog čte horoskop ČR svým vlastním způsobem.

Horoskop ČR je mimo jiné skvělým cvičením na klíčové a opakující se prvky v horoskopu. Uchopím ho tímto způsobem, ráda bych především vykládala horoskop, než v něm hledala odraz reality, jak ji známe.

Připojím tranzity v době největších historických zlomů – Mnichov, únor 1948, srpen 1968, měnová reforma, sametová revoluce, rozdělení Československa, vstup do EU. Tranzity jsou vždy dobrým ukazatelem toho, zda je horoskop funkční či ne.

Všichni jste srdečně zváni.
Eva Prokešová,
místopředsedkyně asociace

Poznámka Tondova: v září se nás sešlo kolem deseti, mělo to výhodu, že jsme si spolu mohli i více povídat. Zdá se, že tomu tak budeme mít i nyní, přijďte, atmosféra je skvělá.

Lektor: Eva Prokešová
Kdy: první středa v listopadu, tj. 06. listopadu 2013, 18 až 20.45 hodin
Kde: Ymca, Na Poříčí 12, 1. patro zvané mezanin
Vstupné: 200 korun

Videozáznamy z předchozích setkání si lze objednat, jsou přehledně vidět zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat