středa 19. března 2014

Dubnová asociace: Descendent, druhá část

Vážení přátelé,
Vaše hojná účast na únorové astrostředě a nadšení z první přednášky na téma Descendent nás vedlo, abychom Vám přislíbili pokračování.

Mgr. Eva Prokešová má připraveno povídání na téma Jupiter, Mars, Venuše, Merkur, Luna a Slunce v sedmém domě, domě partnerských vztahů. 

Tonda Baudyš povídání o znameních Lva až Ryb na Ascendentu, respektive o znameních Vodnáře až Berana na Descendentu. Jakým způsobem jsou nastavena naše partnerská očekávání a naše podvědomé partnerské volby, pokud náš Ascendent vychází do toho, kterého znamení. 

Hloubka povídání, založená na životních i poradenských zkušenostech, mnohé z nás zasáhla a nyní se seznámíme s druhou polovinou látky, jelikož nebylo možné ji odprezentovat celou napoprvé. Pokud nám zbude čas, Tonda ukáže práci s Descendentem na praktických příkladech z řad Vás, účastníků, kteří budete mít zájem.


Kdy: středa 2. dubna, 18-20.45 hodin
Kde: Na Poříčí 12, první patro zvané mezanin, zasedačka
Vstupné: 200 korun, senioři 100

Videozáznamy opět pořizujeme. Záznam z únorové astrostředy (Descendent 1) stejně jako z neskutečně silné březnové přednášky Petry Nel Smolové (Černá Luna a osobní růst) Vám můžeme poslat jako link ke stažení. Cena jednoho záznamu (2.5h trvající přednáška, samostatný audiozáznam a dva powerpointy) je 150 korun s DVD, 100 Kč při zaslání linku ke stažení záznamu (+audio a powerpoint). Objednat si jej můžete na našem e-mailu: astrologicka.asociace@gmail.com

Těšíme se na Vás.
Tonda Baudyš & Eva Prokešová

Žádné komentáře:

Okomentovat