sobota 24. května 2014

Asociace v říjnu 2014: Zdraví v horoskopu

Vážení a milí,
zveme Vás po dlouhých prázdninách na první podzimní setkání Astrologické asociace.

Tonda Baudyš si připravil téma ZDRAVÍ V HOROSKOPU, kde na ukázkách horoskopů veřejně známých osobností ukazuje různé typy fyzických obtíží a jejich souvislost s horoskopem.

Podívat se na to ostatní
Říká: "To co se mi ze zdravotní astrologie dosud ukázalo a osvědčilo je jedna věc, ale zajímalo mne zmapovat ostatní zdravotní neduhy, které nepřicházejí tolik na přetřes." Na řadu se proto dostanou různé typy operací (šedý zákal, dna a vybočený palec, poškozené vazy v rameně, poruchy krve, lékařské zákroky na plících a tlustém střevě a mnohé další).Co budeme probírat
Horoskopy a veškeré zdravotní situace budeme nahlížet s láskou k lidskému tělu a s úctou vůči všem, kdo ve svém životě procházejí tím či oním. Ukážeme si horoskopy známých postav českého veřejného života, jako jsou poslední tři prezidenti, doplní nově i horoskopy brankáře Petra Čecha s jeho unikátním zraněním, letošní úraz a následné kóma Michala Schumachera, neobvyklý typ chudokrevnosti Hanky Zagorové, ale i horoskopy obyčejných lidí, z jejichž zdravotních záškobrhelů se my ostatní můžeme poučit. V druhé polovině bude prostor i pro diagnostiku s Vámi účastníky popřípadě Vaše zkušenosti. Celé setkání bude jako vždy nahráváno na video, abyste se k němu mohli v budoucnosti vrátit.

Jste srdečně zváni vedením asociace,
Bc. Antonín Baudyš a Mgr. Eva Prokešová


Kdy: 01. října 2014 od 18 do 20.45 hodin
Kde: Na Poříčí 12, první patro zvané mezanin, zasedačka nad recepcí
Vstupné: 200 Kč
Videozáznam: bude k dispozici za 100 Kč, zasílaný jako avi. soubor (ca 1.5GB) přes úschovnu.
Objednávky, dotazy a info: astrologicka.asociace@gmail.com, 608.223.223

Žádné komentáře:

Okomentovat