pondělí 6. října 2014

P. Balint: Svět jako velká rodina & Sedm čaker planety Země

Vážení přátelé,
nemáme pokaždé příležitost, být přítomní prezentování zásadních a nových poznatků. Tentokrát se na nás však usmálo štěstí. Slovenská alternativní scéna není možná stejně rozvinutá jako ta česká, objevuje se na ní však řada výrazných a charakterních osobností. Mám na mysli Emila Páleše s jeho Angelologií dějin, Katarinu Lone Mýtnu s jejím příběhem, jedinečného vokalistu Maoka, a ... regresního terapeuta Patrika Balinta, jehož výjimečné poznatky a pronikavé zkušenosti získané z praxe nemají v českém kontextu obdobu.

Patrik Balint - Who Is Who
Patrik je čerstvým autorem knihy Úvahy regresného terapeuta. Není astrologem, původním vzděláním je inženýrem elektrotechniky pražské ČVUT, má však s představiteli našeho oboru četné kontakty a zkušenosti. Stejně jako mnozí z nás máme kontakty a zkušenosti s terapeutickou branží a s Patrikem.
V posledních letech se mu rozkrylo poznání o tom, že jednotlivé kontinenty a velké národy naší planety jsou mezi sebou propojeny podobným způsobem, jako jsou propojeni členové rodiny. V podstatě velký konstelační systém. Různé spory mezi národy odpovídají sporům v rodině a jejich průběh a řešení jsou tím pádem předvídatelné a nabízející se. Jakmile tento konstelační systém pochopíte, získáte možnost podívat se na současné i budoucí procesy na naší planetě novýma očima, s hlubším a moudřejším pochopením. V podstatě i s klidem a důvěrou. A to je cenný zisk. A o tom bude první část večera.

Sedm čaker planety Země
Druhá část přednášky bude na téma paralelní, stejně mohutné a důležité, pouze statičtější a klidnější. Sedm čaker, které jsou namapovány do těla každého z nás, se vyskytuje rovněž v rámci naší planety. Jinými slovy, celé velké oblasti naší planety sehrávají svojí roli. Celé velké oblasti naší planety působí na nás a my působíme na ně.

Přijďte. Toto je počátek jednoho z nových poznání.

Antonín Baudyš,
předseda Astrologické asociace

Kdy: středa 5. listopadu od 18 do 20.45 hodin
Kde: Praha 1, Na Poříčí 12, první patro zvané mezanin
Vstupné: 200 Kč
Videozáznam: 100 Kč

13 komentářů:

 1. objednávám video, do Phy se nedostanu

  OdpovědětVymazat
 2. Marku, jsi vítán, díky, pošlu. Tonda

  OdpovědětVymazat
 3. Ráda bych si záznam objednala.Můžete mi zaslat podmínky?Můj e-mail : rainbow09@seznam.cz
  Díky a pěkný den.

  OdpovědětVymazat
 4. Rainbow09, určitě. Říkáme si za jeden záznam o 100 korun na naše číslo účtu 2390528001/5500. Počkejte však, až přednáška proběhne, pak mi to potrvá cirka týden, než ji budu mít přeformátovanou a budu Vám ji moci poslat jako link, zaslaný na mail, který jste uvedla.
  Pěkný víkend, Tonda Baudyš, předseda asociace

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky pane Baudyši,peníze pošlu na účet.

   Milena.

   Vymazat
  2. Mileno, potěšení je na naší straně, po 5. listopadu se mi ale prosím pro jistotu připomeňte, zde nebo na mail astrologicka.asociace@gmail.com.

   Vymazat
  3. Dobrý den pane Baudyši,peníze jsem poslala v týdnu na uvedený účet.Děkuji předem a zdravím.Milena

   Vymazat
 5. Ahoj Toníku, my to nakonec taky nestihneme. Prosím o videozáznam na hana.pulpanova@gmail.com. Díky a moc zdravíme, HaM

  OdpovědětVymazat
 6. Toníku, platba dnes odeslána z RB. díky, HP

  OdpovědětVymazat
 7. Toníčku dá sa ti platba poslať aj na Paypal účet? Tiež by som rada záznam, ďakujem Iveta

  OdpovědětVymazat
 8. Zdravím Vás všechny, Patrikovo video pro jeho celospolečenskou důležitost uvolním příští týden na youtube zdarma. Každý z Vás, kdo jste mi zaplatili, si může vybrat jiné dvě přednášky, které Vám pošlu jako pozornost podniku. Tonda Baudyš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. muzete sem dat link na tu Patrikovu prednasku?
   Dik moc

   Vymazat
 9. Ano, máme ji zde: https://www.youtube.com/watch?v=6ZZ88bnasCE

  OdpovědětVymazat