pondělí 23. února 2015

Asociace v březnu: Jiří Kubík - Nové planety Sedna, Eris, Haumea a MakeMake

Dámy a pánové,
za největší odborný úspěch naší astrologické komunity, pokládám to, co se podařilo kolegům Ing. Luďkovi Švojgrovi a JUDr. Jiřímu Kubíkovi v Plzni. Totiž intuitivně stanovit významy nových těles, tzv. plutoidů, objevených v posledních 15 letech.

Tyto intuitivně stanovené významy se v praxi potvrzují a tím se potvrzuje i nezastupitelný význam intuice ve vědecké práci, ale i v jakémkoliv jiném lidském počínání. Za sebe tímto oběma kolegům DĚKUJI, svojí tichou prací dělají českou astrologii světovou.

Jedná se o tělesa HAUMEA, MAKEMAKE, ERIS a SEDNA. Eris a částěčně i Sedně jsme před dvěma lety již věnovali pozornost, nyní toho víme zase více. Význam Haumey a MakeMake a konec konců i té Sedny zazní nyní na naší půdě poprvé.

Významy, jak je Luděk s Jiřím stanovili, mi jsou srozumitelné, v praxi mi fungují a čím dál více je zapojuji do své práce. Vědomí lidstva se s těmito poznatky rozrůstá. Přijďte si poslechnout poutavé vyprávění a zkušenosti z praxe. Přijďte tím spíš, že už nás do prázdnin pak čeká už jen jedna přednáška, a to v dubnu.

Kdy: st 4. března 2015, 18 až 20.45 hodin
Kde: Na Poříčí 12, první patro, tzv. mezanin, zasedačka nad recepcí
Lektoři: Jiří Kubík & Antonín Baudyš
Vstupné: 200 Kč, senioři 100 Kč
Není třeba předem dělat rezervaci, stačí přijít.

P.S.: Tuto přednášku nahráváme a záznam budeme poskytovat za obvyklých sto korun. Omlouvám se zároveň dvěma z Vás, kteří jste si objednali videozáznam z poslední přednášky, že jej dosud nemám zpracovaný. Pracuji na tom. 

Žádné komentáře:

Okomentovat