pátek 20. března 2015

Mars v horoskopu & Neaspektované planety

Dámy a pánové,
dubnová asociace pro Vás chystá téma, které se v Čechách zatím nepřednášelo. Jak je oblíbeným záměrem asociace. Prokopávat nové cesty v astrologii.

Antonín Baudyš dlouhodobě tuší, že zjednodušování Marse na silného a slabého astrologii vůbec nesvědčí. A hlavně se příliš nepotkává s realitou klientů a příběhů lidí, ať už slavných či neznámých. Proto je na místě si na Marse důkladně posvítit. Množství příběhů a astrologických kazuistik, Mars prohlížený zvlášť u mužů, zvlášť u žen a krom své aspektace uvažován v souvislosti se znameními a domy.

Eva Prokešová bude večer mluvit o neaspektovaných planetách, jelikož se jimi zabývá už dlouho. A až nyní, po letech, vyhodnotila, že uzrál čas vyjít s tématem mezi veřejnost. Všichni kdo se astrologií zabýváme, máme aspekty za požehnání. Hned víme, co máme klientovi říkat. Ale co s planetou, která žádné aspekty nemá? Postačuje, abychom ji odbyli poukazem, že je izolovaná a že jí chybí vazby? Eva pro nás má přichystáno mnoho vybraných příkladů, skrze které můžeme tomuto tématu příjít na kloub.


Jste srdečně zváni.

Kdy: 1. dubna 2015 18 až 20.45 hodin.
Kde: Na Poříčí 12, první patro zvané mezanin
Vstupné: 200 korun
Video: bude k dispozici za 100 korun, zasíláme link ke stažení.

Předešlé přednášky asociace si můžete objednat na mailu astrologicka.asociace@gmail.com, zasíláme je pomocí služby wetransfer anebo na flashdisku.

Žádné komentáře:

Okomentovat