čtvrtek 14. ledna 2016

St 3. února 2016: Počátky astrologie & počátky lidstvaDvojpřednáška ing. Jiřího Nitsche & Antonína Baudyše

Dámy a pánové, první asociace v roce 2016 proběhne se Sluncem ve znamení Vodnáře, ve středu 3. února. A vodnářské bude i téma, protože k nám zavítá muž, který se dlouhá léta zabývá vysvětlením velkých záhad počátku lidstva a astrologií. Společně s mým přítelem ing. Jiřím Nitschem provedeme dvojpřednášku, při které se budeme věnovat nejstarším astrologickým dokladům a konceptům. Důležité je na nich to, že nám dovolí vrhnout odlišné světlo na současnost lidstva. Hlubší a nadějnější pochopení toho, kým vlastně jsme.

Sám budu vyprávět o svých poznatcích, stran astrologie a příchodu lidstva na Zemi, získaných ve stavu změněného vědomí. Budu mluvit o zjištěních rakouského historika Wilhelma Knappicha, týkajících se počátků astrologie v Egyptě, Babylonu a v Řecku. Zmíním souvislost se subsaharským kmenem Dogonů.

Jiří Nitsche, který je členem Olomoucké astrologické skupiny, spoluautorem astrologického programu Johannes a ředitelem technologické firmy Condata, bude mluvit na téma počátky lidstva a astrologie, jak je neznáme. V souvislosti s tzv. Denderskou deskou, v souvislosti s mapou světa tureckého admirála Piriho Reise, v souvislosti s tzv. chladnými silami.

Tuto výjimečnou dvojpřednášku si nenechejte ujít.

Těšíme se na Vaši účast
Antonín Baudyš & ing. Jiří Nitsche


Kdy: středa 3. února 2016, 18 až 20.45 hodin
Kde: Palác Ymca, Na Poříčí 12, zasedací místnost v mezaninu nad recepcí
Vstupné: 200 Kč, senioři 100 Kč

Žádné komentáře:

Okomentovat