středa 17. února 2016

St 2. března 2016: Dokonalé pochopení zvěrokruhu

Dámy a pánové,
Astrologická asociace slaví letos na jaře pět let od svého vzniku. A zároveň toto bude jubilejní 50. přednáška.

Jako speciálního hosta jsme pozvali velkého znalce astrologie, Dr. Jiřího Kubíka, který se ujme tématu centrálního: zvěrokruh. Nástroj, se kterým jako astrologové pracujeme každý den. Jiří, známý svým akcentem na pozorování, zkušenosti a znalost starých autorů, nám přinese své poznatky, které se mu ukázaly v posledních letech.

Jiří o přednášce říká: "Znamení zvěrokruhu lze dělit pomocí různých kritérií, která jsou velmi důležitá pro pochopení konstrukce jednotlivých znamení zvěrokruhu a představují základní východisko pro celostní pohled na výklad horoskopu. Přednášku zaměříme na důkladné pochopení znamení zvěrokruhu. Věnovat se budeme polaritě, kvalitě, živlům, dekanům. Budeme citovat celou řadu klasických autorů, z jejichž pravidel vycházíme. Ptolemaiův Tetrabiblos, Jan Kefer a Pierre de Lasenic. Látka bude demonstrována na celé řadě horoskopů osobností."


Lektor:             JUDR. Jiří Kubík MBA, předseda Plzeňské astrologické skupiny
Kdy:                  ve středu 2. března 2016
V kolik hodin:  od 18 do 20.45 hodin
Vstupné:           dvě stě korun, senioři 100 korun

Těšíme se na Vás, jste srdečně zváni
jménem Astrologické asociace
Antonín Baudyš & Eva Prokešová

Foto: Dreamstime.com

P.S.: Naším příštím hostem bude ve středu 6. dubna 2016 Markéta Doubravská, která přeložila do češtiny úžasnou knihu, která na astrologii navazuje, tzv. Genové Klíče Richarda Rudda.


Žádné komentáře:

Okomentovat