úterý 15. března 2016

St 6. dubna 2016: Genové klíče

Dámy a pánové, v roce 2010 jsme v asociaci přivítali mého přítele Jakuba Střítezského a jeho úspěšnou přednášku o Human designu. Vývoj se děje dále a po šesti letech k nám zavítá Markéta Doubravská, představit systém Genových klíčů. Markéta má s nimi velmi pěkné spojení a dokáži jejich transmisi sdělovat. A po její přednášce na ní navážu se svými poznámkami a poznatky, které jsem získal studiem.

Co jsou Genové klíče

Prvotně Genové klíče navazují na I-ťing, který je několik tisíciletí starý. Jednotlivé genové klíče přesně korespondují s hexagramy I-ťingu. Vzniklo od té doby mnoho výkladů originálu, avšak náš současný člověk evidentně potřeboval soudobý pohled na tuto prastarou moudrost. Pokud bychom šli do důsledků, i staročínský I-ťing má svůj zdroj a tím zdrojem je naše vnitřní moudrost, ukrytá v našich genech. Systém 64 prvků je jakýsi vesmírný řád, který můžeme reprodukovat matematicky, zvukově, geneticky či astrologicky, zkrátka je základem veškerého tvoření.

Říkáme také, že jsou Genové klíče syntézou mnoha přístupů a odvětví, které jsou zdánlivě odlišné - vědy i mystiky, mužského a ženského, jógy a tantry atd.. A to je i jejich výsadou - slučují protiklady, vyrovnávají extrémy a to především tím, že vnášejí do těchto koutů uvědomění a pochopení.

Ústřední otázkou Genových klíčů je smysl či záměr čehokoli. V jádru našich otázek je skrývá jako známý otazník: Co je smyslem lidské existence a našeho života? Genové klíče přináší nový pohled na genetické nastavení člověka a jeho vyšší účel. Navigují nás zpět na vnitřní cestu, jejíž hlavním účelem je projít lidskou zkušeností s co největším uvědoměním, využitím svého potenciálu a pochopením, které vede k přijetí a ke svobodě. Jsou vhodné pro širokou veřejnost, ale i jako pomocník pro psychology či terapeuty.Na dvouhodinové besedě s překladatelkou knihy, Markétou Doubravskou, se seznámíme s principy Genových klíčů a jejich využitím. Dojde také na souvislosti s astrologií.

Lektorka:
 Markéta Doubravská, znamení Berana, *1975. Výtvarnice, milovnice tance a vydavatelka knihy Genové klíče. Pracovala v oblasti ekologického zemědělství a biopotravin přes deset let. Studovala na několika školách, ale skutečná škola jí nastala s příchodem zlomové proměny. Po které nebylo nic důležitějšího než otázka skutečného smyslu života. Obloukem se vrátila k činnostem, které měla ráda v dětství – k malování, tanci, psaní a dalším nástrojům sebevyjádření. Používá více terapeutických přístupů a kombinuje je s uměním, tvořením a tancem. Ráda vede skupiny a lidi k vlastnímu sebepoznávání. Věnuje se šíření Genových klíčů a přípravě dalších materiálů s nimi spojených.


NOVÁ ADRESA & NOVÝ ČAS KONÁNÍ!

1) Polovina našich posluchačů dojíždíte z měst mimo Prahu a hodí se Vám více začátek v 17 hodin. Vyslyšeli jsme Vás a začátek posouváme na 17 hodin. 2) V paláci Ymca nám po pěti letech skončil podnájem, Ymce přišel velký zákazník, jazyková škola. Nově pořádáme akce na adrese Etnosvět, roh ulic Legerova 40/Tyršova 7, Praha 2 - Vinohrady, přesně 3 min pěšky od stanice metra I. P. Pavlova. Jedná se o zbrusu nový prostor v prvním patře, kde jsme pro asociaci získali luxusní přednáškové prostředí. Velká místnost, velké plátno, skvělý projektor, rychlá wifi. Prosím Vás o pochopení, víme, že nikdo nemá rád změny, ale tady se posouváme na vyšší vibrační úroveň.

Kdy: středa 6. dubna 2016, 17 až 20.45 hodin

Kde: Etnosvět, roh Legerova 40, Praha 2 Vinohrady, stanice metra I. P. Pavlova
Vstupné: 200 Kč, senioři 100 Kč.
Videozáznam: 100 Kč (prosíme na číslo účtu Asociace 2390528001/5500)

Žádné komentáře:

Okomentovat