středa 26. října 2016

Asociace v listopadu: Rozumět Venuši (Ant. Baudyš & Petra Nel)


Milí přátelé astrologie, blíží se první listopadová středa a s ní přednáška na téma jak rozumět Venuši. S mojí kolegyní, brilantní astroložkou, Petrou Nel Smolovou pro Vás máme přichystané představení Venuše, jak ji znáte, i jak ji neznáte. Ukáži Vám její významy ve znameních a domech z těch méně známých poloh. Ale to co bude následovat budou hlavně příklady ze života. Veškeré citové a vztahové situace si dáme do kontextu konkrétních Venuší v desítkách konkrétních horoskopů.

Petra Nel, kterou považuji za jednu z nejvíce duchovně vyspělých astroložek u nás, nám ve středu večer přinese obohacení skrze spojení kabalistického významu Venuše. Petřin příspěvek je kratší, těším se však na něj.

Srdečně Vás zveme, o Venuši budeme v asociaci mluvit poprvé. Natož tak důkladně jako tuto středu. Pokud nám zbude čas, a budete pro, budeme si povídat i na téma Venuše ve Vašem horoskopu. Mimo záznam videa. 

Kdy: ve středu 2. listopadu v 17 až 20 hodin 

Kde: na adrese Etnosvět, Legerova 40, první patro. Dobře dostupné metrem z autobusového nádraží Florenc i z vlakového Hlavního nádraží.
Kdo: Lektory jsou Antonín Baudyš a Petra Nel Smolová
Výhody: Videozáznam bude pořízen.
Vstupné: 200 korun, senioři, studenti a ženy na mateřské 100 korun.

Těšíme se na Vás
Antonín Baudyš, předseda Astrologické asociace

4 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Dobrý den, je prosím nutná rezervace? Na 100% si to nenechám ujít, moc se těším. Díky za odpověď. Kristýna

    OdpovědětVymazat
  3. Kristynko, netřeba, přijďte, místa je dostatek pro Vás všechny.

    OdpovědětVymazat