středa 26. října 2016

Asociace v listopadu: Rozumět Venuši (Ant. Baudyš & Petra Nel)


Milí přátelé astrologie, blíží se první listopadová středa a s ní přednáška na téma jak rozumět Venuši. S mojí kolegyní, brilantní astroložkou, Petrou Nel Smolovou pro Vás máme přichystané představení Venuše, jak ji znáte, i jak ji neznáte. Ukáži Vám její významy ve znameních a domech z těch méně známých poloh. Ale to co bude následovat budou hlavně příklady ze života. Veškeré citové a vztahové situace si dáme do kontextu konkrétních Venuší v desítkách konkrétních horoskopů.

Petra Nel, kterou považuji za jednu z nejvíce duchovně vyspělých astroložek u nás, nám ve středu večer přinese obohacení skrze spojení kabalistického významu Venuše. Petřin příspěvek je kratší, těším se však na něj.

Srdečně Vás zveme, o Venuši budeme v asociaci mluvit poprvé. Natož tak důkladně jako tuto středu. Pokud nám zbude čas, a budete pro, budeme si povídat i na téma Venuše ve Vašem horoskopu. Mimo záznam videa. 

Kdy: ve středu 2. listopadu v 17 až 20 hodin 

Kde: na adrese Etnosvět, Legerova 40, první patro. Dobře dostupné metrem z autobusového nádraží Florenc i z vlakového Hlavního nádraží.
Kdo: Lektory jsou Antonín Baudyš a Petra Nel Smolová
Výhody: Videozáznam bude pořízen.
Vstupné: 200 korun, senioři, studenti a ženy na mateřské 100 korun.

Těšíme se na Vás
Antonín Baudyš, předseda Astrologické asociace

6 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den, je prosím nutná rezervace? Na 100% si to nenechám ujít, moc se těším. Díky za odpověď. Kristýna

  OdpovědětVymazat
 3. Kristynko, netřeba, přijďte, místa je dostatek pro Vás všechny.

  OdpovědětVymazat

 4. Currently it looks like Wordpress is the top blogging platform available right now. (from what I've read) Is that what you are using on your blog? paypal login

  OdpovědětVymazat