středa 16. listopadu 2016

7.12.: Prognóza na rok 2017 a ohlédnutí za 2016

Dámy a pánové, blíží se poslední letošní setkání naší asociace, jako vždy doprovázené astrologickou prognózou na příští rok. Dění ve se stává na jednu stranu čím dál jednodušší a čitelnější, na stranu druhou i komplexnější a mnohoznačnější.

Eva patří k nejzkušenějším astrologům co do čtení českého horoskopu a jeho prognózování. Antonín sleduje pozorně dění ve světě a usuzuje na trendy v souvislosti s aspekty pomalých planet, Jupitera až Pluta. Na řadu přijdou i horoskopy velmocí a hlavních hráčů světové politiky.

Jste srdečně zváni, Antonín Baudyš & Eva Prokešová

Kdy: 7. prosince 2016, 17 až 20 hodin
Kde: Etnosvět, roh Legerova 40, Praha 2 Vinohrady, stanice metra I. P. Pavlova
Vstupné: 200 Kč, senioři 100 Kč (rezervace předem není třeba)
Videozáznam: 200 Kč (prosíme na číslo účtu Asociace 2390528001/5500) zašleme na Váš mail, objednávky na astrologicka.asociace@gmail.com

Poznámka k místu konání:
Nově pořádáme akce na adrese Etnosvět, roh ulic Legerova 40/Tyršova 7, Praha 2 - Vinohrady, přesně 3 min pěšky od stanice metra I. P. Pavlova. Jedná se o zbrusu nový prostor v prvním patře, kde jsme pro asociaci získali luxusní přednáškové prostředí. Velká místnost, velké plátno, skvělý projektor, rychlá wifi. Prosím Vás o pochopení, víme, že nikdo nemá rád změny, ale tady se posouváme na vyšší vibrační úroveň.

Žádné komentáře:

Okomentovat